Jednoleté pomaturitní studium angličtiny a němčiny Chomutov

  • Nejnižší cena na trhu!
  • Nejvyšší úspěšnost u mezinárodních zkoušek!
  • Nejintezivnější jazykové studium v zemi!

Jak na to?

  • Ihned se můžete přihlásit ZDE,
    nebo telefonicky na čísle 840 111 249
  • Přijímáme studenty až do 31.12.

Kde nás najdete?

  • V letošním roce otevíráme studium v těchto městech:
    Chomutov, Jakoubka ze Stříbra 140

Zajdi na kus řeči…

5 dní v týdnu, 4 hodiny denně se u nás můžeš učit vše, co budeš do budoucna potřebovat k práci nebo studiu. Lektoři jsou kvalifikovaní, zkušení a znají moderní metody výuky. Ty se podstatně liší od těch, co znáš ze střední školy.

S českým lektorem s přehledem ovládneš i nudnou gramatiku, rodilý mluvčí ti rozváže jazyk a ukáže, jak snadno používat angličtinu při běžných situacích v životě.

Mezinárodní jazyková zkouška LanguageCert přímo v učebně pro tebe bude hračka a můžeš ji skládat během studia. Celoevropsky uznávaný certifikát ti navíc výrazně zvýší šanci na lepší pracovní místo.

Statut studenta ti mimo jiné zajistí další rok bez povinnosti platit sociální a zdravotní pojištění.

Cena pomaturitního studia je od 25 900,-, ale rádi ti ho dáme i na splátky! Je na tobě, jestli měsíční, čtvrtletní nebo pololetní. Navíc studentům, kteří se kvůli podzimnímu termínu maturity přihlásí později, snížíme cenu o částku za měsíce, o které tak přijdou. No a když tě vezmou během studia na VŠ, vrátíme ti peníze zpět.

Studentské výhody

Pomaturitní studium vám zajistí další rok studentského života. Vyhláška č. 19/2014 Sb. stanoví, že máte jako studenti pomaturitního studia nárok na hrazení sociálního a zdravotního pojištění státem. Dále vám náleží sirotčí důchod, přídavky na dítě, veškeré slevy na dopravu i vstupy a studentské tarify mobilních operátorů.

Každý student pomaturitního studia obdrží průkaz studenta, který mu zajistí bezproblémové získání všech uvedených výhod.

Navíc není špatné si o rok prodloužit studentská léta i v případě, že na VŠ pokračovat nebudete.

Vyhlášku si můžete stáhnout přímo ze stránek MŠMT ZDE. Agenturu Parole s.r.o. najdete v seznamu pod číslem 28.